CarPro C.Quartz ceramic boya koruma

CarPro C.Quartz ceramic boya koruma

CQUARTZ NEDİR ?

CQUARTZ SiO2 dünyanın en zor malzemelerinden biridir.Ürünün saflık derecesi % 99.9 olduğu için, elmas gibi sert olur. Bu da uygulama yapılan aracın yüzeyin de çok sert ve kalıcı katman yapar. CQUARTZ yeni bir high-end teknolojisi ile üretilmiş nano bir üründür. CQUARTZ yapılmakta olan koruyucu nano-tabaka, bir milimetrenin milyonda olan (μ) kalınlıkta ve sadece 0.5 ~ 1 'dir.Bu da bir insan saç telinden çok çok daha incedir. CQUARTZ çizilmeye dayanıklı ve uzun ömürlü seramik nano parçacıkları içerir. CQUARTZ hidrofobik özellik sunarken araç boya korumasını uzatır. CQUARTZ’ın uzun yıllar aracınızın yüzeyinde oluşabilecek kirlenmelere karşı kovucu ve koruyucu özellik barındırmaktadır. CQUARTZ,mükemmel High Gloss etkisi sayesinde, aracınızın boyasının ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

EN İYİ VE UZUN ÖMÜRLÜ BOYA KORUMASI !

Otomobilimiz hangi dış etkenlere maruz kalıyor ? Bazı bölgelerde 50 dereceye kadar yükselen, bazı bölgelerde -30 dereceye kadar düşen ısı farklılıkları, yağmur, çamur, buz, tuz, reçine, zift, rüzgâr gibi dış etkenlerdir. Bu etkenler nedeni ile aracınızın boya parlaklığı kaybolur. CQUARTZ ile aracınız ilk günkü gibi yapılan boya korumasını yıllar boyunca kaybetmemesini sağlıyoruz. 

YOL KİRİNDEN ARACINIZI KORUR !

Tüm araç sahiplerinin en çok şikayetçi olduğu ve para harcamak zorunda olduğu neden, aracının her zaman temiz olmasını istemesidir. Araçlarımızın herzaman parlak ve ışıltılı olmasını isteriz. CQUARTZ ile aracınızın kirlenmesini yavaşlatacağız ve kirli iken bile parlaklığı devam edecektir. 

ARACINIZI KUŞ PİSLİĞİNE KARŞI KORUR !

Aracınızın en korkulu rüyası olan, temizlenmediği zaman cila ve boyasına kadar işleyen asit hiç bir şey ile telafi edilememektedir. CQUARTZ uygulaması ile kuş pisliği olan yüzey korunuyor. Çok güçlü olan bu asite karşı aracınızı ilk iki gün, sizin müdahele etmeniz için koruma sağlar.

BİTKİ ÖZLERİNE VE REÇİNEYE KARŞI KORUR !

Özellikle yaz aylarında aracınızı güneşe ve sıcak havaya karşı korumak istediğinizde ağaç altlarına koymak isteriz. Fakat bitki özleri ve ağaç reçineleri geldiğinde temizlemek zordur ve aracınıza zarar verirsiniz. CQUARTZ uygulaması yapılmış araçlarda çok kolay ve basit bir şekilde aracınızı yıkayarak çıkartabilirsiniz. Aracınız zarar görmez. 

Ürün alımı ve fiyat bilgileri için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.